DSP2017 Short update

I’m now working on some react and rails project, and also want to end some other open side tasks. Unfortunately don’t have much time for inchef, and I know this is bad excuse, however in the meantime I’ll plan each task, than programming should be faster than w/o this. So next few posts will be related to planing and design, and after that will start to code. So what to plan?

  1. database: (progress: 90%)
  2. functionality (90%)
  3. plan and design each functionality – controllers / components, basic views, functions on site (what user can do/ etc)
  4. API (backend API)

OK, this is it for now, cheers 😉

Rafath Khan

Tu powinien być pean na moją cześć, jaki to wspaniały jestem i jakimi niezwykłymi problemami się zajmuję, ale prawda jest taka, że jak każdy człowiek - mam swoje wady i może jakieś zalety. Są momenty, kiedy mam odpowiednią ilość zasobów psychoenergetycznych i mogę przenosić góry, a są niestety i takie momenty, kiedy mi się nawet z łóżka wstać nie chce... nie może tak źle nie jest, ale chętnie bym sobie pospał dłużej... Niemniej jednak, gdy uda się pokonać siebie - satysfakcja jest, ale potem przychodzą kolejne rzeczy, z którymi trzeba się zmierzyć... a na nie, niestety, energii może nie starczyć i tu właśnie wkracza tzw samodyscyplina - powinieneś usiąść i zrobić to coś, a nie siedzieć na kanapie i zajadać się słodyczami i oglądać jakiś nieciekawy serial czy film dla spalenia swojej najważniejszej waluty świata... czasu, którego nie da się odzyskać. I właśnie o tej samodyscyplinie traktować będę na tym blogu + kilka innych tematów, które są mi potrzebne do pracy

Może Ci się również spodoba