omniesłów

Cześć, nazywam się Rafath i jestem alkoholikiem… nie piję od 13 410 dni… czyli całe życie. Łatwo się uzależniam od ciekawych rzeczy, smacznych rzeczy… mogłbym je jeść bez umiaru… moja Żona mówi, gdybym pił… byłbym alkoholikiem… ale musiałbym najpierw to lubić :).

W życiu zajmuje się realizacją swoich pomysłów… w 2003 stworzyłem jeden z pierwszych serwisów do prowadzenia sklepów internetowych Bazarek.pl, niestety 10 lat później w następstwie złych decyzji musiałem się z nim pożegnać… w „międzyczasie” nauczyłem się jak nie robić biznesu i tym bardziej z kim (pozdrawiam chłopaków z Nokautui ).  Od 2000 roku pracuję jako webmaster, programista, marketer, grafik, admin. Liznąłem w życiu praktycznie każdej profesji, dzięki temu jestem dziś prawie samowystarczalny i mogę tworzyć własne serwisy… a jest ich bardzo wiele. Główne to: PanShop.pl – oprogramowanie sklepu internetowego, Projekt UOP – unikalne opisy produktów, Shoople.pl – reklama produktów w Google Zakupy oraz pasaż Tabli.ca (i wiele innych). Lubię tworzyć, wymyślać nowe rzeczy, wtedy czuję, że coś daje od siebie, a nie kosnumuje. Wszystkie projekty – głównie – wymyślam sam, ale szukam też inspiracji spędzając wiele godzin w Internecie. Głównym celem stworzonych serwisów jest pomoc sprzedawcom w promocji ich sklepów. Sam kiedyś prowadziłem sklep i wiem jak z czym się zmagają chleba, znając obie strony medalu mogę zaoferować wysoką i skuteczną jakość obsługi.

Tworzę tego bloga, aby zachować swoją pracę i podzielić się wiedzą i przemyśleniami, jakie posiadam, więc jak znajdziesz coś wartościowego dla siebie, to będzie mi miło, że mogłem pomóc. Gdybyś chciał/a o coś zapytać, wystarczy wysłać maila z pytaniem, chętnie odpowiem i pomogę ;).

Cheers!