#DSP2017 Pierwszy wpis

Trafiłem dziś na wpis o evencie „daj się poznać 2017„, postanowiłem podjąć się wyzwania i wziąć udział w tym wydarzeniu. Cele są 2  – zmusić się regularnego pisania oraz skończyć aplikację, nad którą myślałem od dłuższego czasu, ale brakowało doświadczenia, teraz praktycznie jestem na etapie zdobywania odpowiednich umiejętności, aby – to co mam w głowie – przekuć na działający prototyp.

O co chodzi?

Moja Lepsza Połowa prowadzi restaurację, a że czasami (a nawet często) zdarzyło mi się stać za barem i obsługiwać klientów, to brakowało mi bardzo ważnej rzeczy… Wszystkie zamówienia obsługiwane są za pomocą karteczek… co jest bardzo nieefektywne, znalezienie softu, który spełniłby moje wymagania – spełzły na niczym, lista funkcjonalności, którą potrzebuję jest na tyle spora, że to co jest na rynku ledwo pokrywa moje funkcjonalności 😉 – o nich będę pisał w przyszłych postach. Projekt będzie open-sourcowy, docelowo ma działać na komputerze i mobilu (android / ios), reszta wyjdzie w trakcie pracy. Link do repo: https://github.com/rafath/inchef | web: http://i-chef.herokuapp.com/ – zatem dziś w dzień kobiet – przez najbliższe 10 tygodni zamierzam pisać i publikować postęp prac. Soft musi być gotowy nawet wcześniej, ale sukcesywnie będzie rozwijany.

Planowo chcę publikować min. 2 posty tygodniowo, ale może uda się częściej, czyli środa i może niedziela? Zobaczymy w takim razie… let’s begin journey

Rafath Khan

Rafath Khan - Problem Solver - nie ma czegoś takiego jak problem, są wyzwania. Od 1998 związany z Internetem, programista, projektant, twórca serwisów i aplikacji internetowych m.in Shoople.pl, PanShop.pl, UnikalneOpisy.pl. Masz problem? Pomogę CI go rozwiązać.

Może Ci się również spodoba