Zaczynam od zera… znowu…

ergo.space podstawka pod laptopa
ergo.space podstawka pod laptopa

Kilka dni temu uruchomiłem nowy projekt Ergo.Space – jest to podstawka pod laptopa lub macbooka, która znacznie poprawia komfort pracy na laptopie. Do tej pory tworzyłem wyłącznie serwisy internetowe, które wspomagały sprzedaż w Internecie, Shoople.pl – serwis ułatwiający prowadzenie kampanii w Google Zakupy, UnikalneOpisy.pl – serwis do zamawiania unikatowych opisów produktów w sklepach internetowych oraz PanShop.pl – serwis do prowadzenia sklepów internetowych.

Projekt podstawki jest moim pierwszym fizycznym produktem, dlatego postanowiłem, że cały proces budowy swojego podstawkowego imperium – opiszę na blogu – dla potomnych – jak od 0 stworzyć fizyczny biznes – sam przy tym będę się uczył i podzielę się swoimi spostrzeżeniami i sposobami, nie ukrywam, że blog ma też mi w tym pomóc, wkrótce też uruchomię kanał na YT.

Zaczynam dosłownie od 0, nie mam ani fanów, ani pierwszych klientów – praktycznie nic, dlatego jest to doskonała okazja, do weryfikacji jakichkolwiek sposobów, które są opisywane na innych stronach – na moim blogu znajdziecie recenzję tego co jest ok, a co stratą czasu.

Pozdrawiam R.

 

Rafath Khan

Tu powinien być pean na moją cześć, jaki to wspaniały jestem i jakimi niezwykłymi problemami się zajmuję, ale prawda jest taka, że jak każdy człowiek - mam swoje wady i może jakieś zalety. Są momenty, kiedy mam odpowiednią ilość zasobów psychoenergetycznych i mogę przenosić góry, a są niestety i takie momenty, kiedy mi się nawet z łóżka wstać nie chce... nie może tak źle nie jest, ale chętnie bym sobie pospał dłużej... Niemniej jednak, gdy uda się pokonać siebie - satysfakcja jest, ale potem przychodzą kolejne rzeczy, z którymi trzeba się zmierzyć... a na nie, niestety, energii może nie starczyć i tu właśnie wkracza tzw samodyscyplina - powinieneś usiąść i zrobić to coś, a nie siedzieć na kanapie i zajadać się słodyczami i oglądać jakiś nieciekawy serial czy film dla spalenia swojej najważniejszej waluty świata... czasu, którego nie da się odzyskać. I właśnie o tej samodyscyplinie traktować będę na tym blogu + kilka innych tematów, które są mi potrzebne do pracy

Może Ci się również spodoba