28-29.11.2017

Long days in a short confession

28.11 – disaster

 1. woke up 6:48
 2. did not went to swimming pool
 3. did the exercises (plank and other standard set)
 4. did not worked on Inchef
 5. did not learn English grammar
 6. did not eat any sweets
 7. did not worked on PanShop

ugh only two greens – Big fail… in building my daily routine….

29.11 quite good

 1. woke up 4:00
 2. went to swimming pool
 3. did the exercises (plank and other standard set)
 4. worked on Inchef
 5. did not learn English grammar
 6. did not eat any sweets
 7. did not worked on PanShop

Real sine wave. Today – 30.11 I’ve many things to do, how ever I’m writing this @5:00 so hopefully will have enough time do the stuff. See you @evening. My Goal is that till 8:00 pm I can do the computer work and write the blog… after 8:00 I switch off computer and will read  stuff  instead.

I’ve problem to upload picture… some http error – new firefox… is a mistake (I’veopen 3 windows, maybe 50 tabs… and it consumes 4,5gb memory… omg ;;()

 

Rafath Khan

Tu powinien być pean na moją cześć, jaki to wspaniały jestem i jakimi niezwykłymi problemami się zajmuję, ale prawda jest taka, że jak każdy człowiek - mam swoje wady i może jakieś zalety. Są momenty, kiedy mam odpowiednią ilość zasobów psychoenergetycznych i mogę przenosić góry, a są niestety i takie momenty, kiedy mi się nawet z łóżka wstać nie chce... nie może tak źle nie jest, ale chętnie bym sobie pospał dłużej... Niemniej jednak, gdy uda się pokonać siebie - satysfakcja jest, ale potem przychodzą kolejne rzeczy, z którymi trzeba się zmierzyć... a na nie, niestety, energii może nie starczyć i tu właśnie wkracza tzw samodyscyplina - powinieneś usiąść i zrobić to coś, a nie siedzieć na kanapie i zajadać się słodyczami i oglądać jakiś nieciekawy serial czy film dla spalenia swojej najważniejszej waluty świata... czasu, którego nie da się odzyskać. I właśnie o tej samodyscyplinie traktować będę na tym blogu + kilka innych tematów, które są mi potrzebne do pracy

Może Ci się również spodoba